بلاگ

بیسکویت رژیمی آرد چند غله ستاک

مسابقه بزرگ آنلاین بیسکویت ستاک

مسابقه بزرگ آنلاین بیسکویت ستاک

مسابقه بزرگ آنلاین بیسکویت ستاک

با سلام به همه دوستان خانواده بزرگ بیسکویت ستاک

مسابقه آنلاین بیسکویت ستاک، یک مسابقه علمی در سطح های مختلف است به این منظور شما با استفاده از دانش عمومی و تخصصی خود در این مسابه که به صورت آزمون آنلاین 4 گزینه ای می باشد شرکت می کنید. 

آزمون یک زمان بندی دارد که تعداد سوالات از بانک داده ها به صورت تصادفی برای شما بارگزاری می گردد. حداقل نمره قبولی در هر آزمون متناسب با جدول زمان بندی آن آزمون می باشد. برای جلوگیری از تقلب هر شرکت کننده فقط با یک کد ملی می تواند در آزمون شرکت نماید. 

مسابقه 5 آزمون اولیه و یک آزمون نهایی دارد که هر شخصی که امتیاز حد نصب آزمون را دریافت کرد وارد آزمون بعدی خواهد شد. به این ترتیب تعداد شرکت کنندگان در آزمون نهایی مشخص می شوند. 

در هر مرحله از آزمون اسامی برندگان در صفحه جدول مسابقات درج خواهد شد. پس از برگزاری هر آزمون افرادی که به هر دلیل نتوانند در آزمون نمره حد نصاب را کسب نمایند از دور مسابقات حذف خواهد شد. 

 

لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون حتماً باید فاکتور خرید محصولات بیسکویت ستاک از فروشگاههای زنجیره ای به ارزش 250.000 هزار تومان همراه با نام ، شماره تماس همراه، کد ملی به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. توجه داشته باشید که فاکتور خود را تا پایان نهایی آزمون در اختیار داشته باشید. 

جوایز مسابقه : 

نفر اول مسابقه یک دستگاه تلفن همراه شرکت Apple

نفر دوم یک دستگاه تلفن همراه شرکت سامسونگ

نفر سوم بلیط سفر هواپیما برای افراد خانواده ( سفر به انتخاب شخص برنده ) 

 

منابع بانک سوالات مسابقه آزمون آنلاین بیسکویت ستاک در هفته جاری اعلام خواهد شد. 

 

 

 

 

 

تماس با ستاک

  • 02140335519
  • ایران - تهران - کیلومتر 25 اتوبان امام رضا(ع) ـ شهرک صنعتی خوارزمی ـ فاز2
 

ساعات پشتیبانی آنلاین 9 صبح تا 9 شب می باشد

ارتباط آنلاین
Close and go back to page